calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 375 ofert
aktualne
489 000 zł
45.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Skorupy
aktualne
489 000 zł
45.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Skorupy
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10842.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
445 000 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
aktualne
445 000 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7606.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
455 000 zł
53.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
455 000 zł
53.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8539.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
385 000 zł
48.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
385 000 zł
48.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7971.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
aktualne
589 000 zł
57.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10172.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
574 000 zł
64.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
574 000 zł
64.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8844.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
477 000 zł
42.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
aktualne
477 000 zł
42.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11170.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
575 000 zł
45.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
aktualne
575 000 zł
45.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12554.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
430 000 zł
61.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
aktualne
430 000 zł
61.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7014.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
950 000 zł
64.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
950 000 zł
64.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14804.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
332 000 zł
38.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
332 000 zł
38.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8645.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
52.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
425 000 zł
52.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8090.61 zł
Szczegóły oferty