calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 375 ofert
aktualne
340 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
aktualne
340 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7555.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
416 000 zł
47.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
416 000 zł
47.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8821.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
aktualne
369 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10250 zł
Szczegóły oferty
aktualne
417 000 zł
48.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wysoki Stoczek
aktualne
417 000 zł
48.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wysoki Stoczek
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8635.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
710 000 zł
99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
710 000 zł
99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7171.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
412 000 zł
57.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
aktualne
412 000 zł
57.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7128.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
51.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
aktualne
495 000 zł
51.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9649.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
533 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
aktualne
533 000 zł
51.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10259.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
53.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
489 000 zł
53.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9209.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 280 000 zł
105.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
1 280 000 zł
105.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 12121.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
51.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
aktualne
395 000 zł
51.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7640.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
35.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
539 000 zł
35.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14976.38 zł
Szczegóły oferty