calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 375 ofert
aktualne
895 000 zł
63.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
895 000 zł
63.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14015.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
417 000 zł
47.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
417 000 zł
47.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8803.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
535 000 zł
46.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Fasty
aktualne
535 000 zł
46.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Fasty
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11392.67 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
55.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
aktualne
389 000 zł
55.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7021.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
595 000 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
595 000 zł
58.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10170.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 999 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
aktualne
399 999 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8948.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
52.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
aktualne
649 000 zł
52.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12409.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
739 000 zł
55.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
aktualne
739 000 zł
55.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13220.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
269 000 zł
35.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
aktualne
269 000 zł
35.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7579.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
860 000 zł
45.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
860 000 zł
45.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18905.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
335 000 zł
29.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
aktualne
335 000 zł
29.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11394.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
37.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
aktualne
389 000 zł
37.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10445.76 zł
Szczegóły oferty