calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 375 ofert
aktualne
589 000 zł
57.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Fasty
aktualne
589 000 zł
57.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Fasty
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10293.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
759 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
aktualne
759 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7590 zł
Szczegóły oferty
aktualne
515 000 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
aktualne
515 000 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11075.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
aktualne
460 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Białostoczek
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11219.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
584 000 zł
36.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
584 000 zł
36.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15969.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
895 000 zł
63.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
895 000 zł
63.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14015.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
440 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
aktualne
440 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8148.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
859 000 zł
59.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
859 000 zł
59.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14388.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
539 000 zł
49.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny
aktualne
539 000 zł
49.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10977.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 000 zł
60.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
aktualne
444 000 zł
60.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7363.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
574 000 zł
64.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
574 000 zł
64.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8844.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
891 000 zł
84.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
aktualne
891 000 zł
84.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10494.7 zł
Szczegóły oferty