calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 375 ofert
aktualne
639 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
aktualne
639 000 zł
60 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10650 zł
Szczegóły oferty
aktualne
849 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
849 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13693.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
44.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
599 000 zł
44.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13457.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
425 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12142.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
37.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
489 000 zł
37.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12960.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
899 000 zł
68.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
899 000 zł
68.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13087.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
494 900 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
aktualne
494 900 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10643.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
699 000 zł
68.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wysoki Stoczek
aktualne
699 000 zł
68.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wysoki Stoczek
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10159.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta I
aktualne
350 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta I
  • Piętro 11p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10294.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
895 000 zł
63.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
895 000 zł
63.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 14015.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
405 000 zł
31.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
405 000 zł
31.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12898.09 zł
Szczegóły oferty
aktualne
889 000 zł
63.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
889 000 zł
63.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13921.08 zł
Szczegóły oferty