calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 375 ofert
aktualne
449 000 zł
60.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny
aktualne
449 000 zł
60.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7449.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
58.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
aktualne
519 000 zł
58.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8811.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
445 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
aktualne
445 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9232.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
797 000 zł
68.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
797 000 zł
68.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11601.16 zł
Szczegóły oferty
aktualne
509 000 zł
45.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
aktualne
509 000 zł
45.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Nowe Miasto
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11216.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
465 000 zł
28.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
465 000 zł
28.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16548.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
929 000 zł
90.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
929 000 zł
90.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 10253.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
34.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
359 000 zł
34.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10490.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
465 000 zł
28.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
465 000 zł
28.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16548.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
945 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
aktualne
945 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
444 000 zł
29.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
aktualne
444 000 zł
29.04 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15289.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
42.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Słoneczny Stok
aktualne
589 000 zł
42.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Słoneczny Stok
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13914.48 zł
Szczegóły oferty