calendar
Wyszukiwarka
Białystok
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znaleziono 375 ofert
aktualne
370 000 zł
45.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
aktualne
370 000 zł
45.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8061 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
52.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
aktualne
649 000 zł
52.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piaski
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12409.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
489 000 zł
66.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bema
aktualne
489 000 zł
66.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bema
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7363.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
337 000 zł
32.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
337 000 zł
32.13 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10488.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
339 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10495.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
37.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
aktualne
389 000 zł
37.78 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bacieczki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10296.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
49.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
aktualne
359 000 zł
49.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7194.39 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
53.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Słoneczny Stok
aktualne
379 000 zł
53.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Słoneczny Stok
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7084.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
aktualne
460 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8363.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
497 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bema
aktualne
497 000 zł
49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bema
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10142.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
44.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Młodych
aktualne
449 000 zł
44.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Młodych
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10067.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
900 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
aktualne
900 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Piasta
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 16363.64 zł
Szczegóły oferty