Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Białystok
Znaleziono 375 ofert

399 000 zł
42.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Słoneczny Stok
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9322.43 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10980 zł
Szczegóły oferty

559 000 zł
51.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10911.58 zł
Szczegóły oferty

538 000 zł
64.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8367.03 zł
Szczegóły oferty

499 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10395.83 zł
Szczegóły oferty

740 000 zł
76.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Młodych
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9724.05 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
57.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Mickiewicza
Piętro 11p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10435.54 zł
Szczegóły oferty

339 000 zł
45.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Sienkiewicza
Piętro 4p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7417.94 zł
Szczegóły oferty

429 000 zł
45.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Leśna Dolina
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9470.2 zł
Szczegóły oferty

813 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Jaroszówka
Piętro 1p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 9453.49 zł
Szczegóły oferty

488 000 zł
60.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Dziesięciny II
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 8092.87 zł
Szczegóły oferty

650 000 zł
92.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zawady
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7007.33 zł
Szczegóły oferty