Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Białystok
Znaleziono 373 ofert

695 000 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
Piętro 7p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 14946.24 zł
Szczegóły oferty

665 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Centrum
Piętro 7p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 14943.82 zł
Szczegóły oferty

569 000 zł
37.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Przydworcowe
Piętro 6p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 15250.6 zł
Szczegóły oferty

895 000 zł
63.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
Piętro 9p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 14015.03 zł
Szczegóły oferty

655 000 zł
58.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Wygoda
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11169.85 zł
Szczegóły oferty

539 000 zł
35.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
Piętro 9p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 14976.38 zł
Szczegóły oferty

539 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
Piętro 9p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 14972.22 zł
Szczegóły oferty

889 000 zł
63.86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Bojary
Piętro 7p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 13921.08 zł
Szczegóły oferty

449 000 zł
69.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Zielone Wzgórza
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 6479.08 zł
Szczegóły oferty

499 000 zł
44.55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Młodych
Piętro 6p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11200.9 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
42.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Słoneczny Stok
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9322.43 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Białystok, Antoniuk
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 10980 zł
Szczegóły oferty