Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Gdańsk
Znaleziono 96 ofert

2 890 000 zł
96.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Jelitkowo
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 30010.38 zł
Szczegóły oferty

2 750 000 zł
75.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Jelitkowo
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 36375.66 zł
Szczegóły oferty

490 000 zł
35.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Łostowice
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 13841.81 zł
Szczegóły oferty

1 990 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Jelitkowo
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 29264.71 zł
Szczegóły oferty

609 000 zł
47.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Żabianka
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 12740.59 zł
Szczegóły oferty

1 189 000 zł
55.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 21535.95 zł
Szczegóły oferty

686 000 zł
29.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 23598.21 zł
Szczegóły oferty

615 000 zł
26.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 23225.08 zł
Szczegóły oferty

1 499 999 zł
49.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Młyniska
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 30138.62 zł
Szczegóły oferty

949 000 zł
53.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
Piętro 5p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 17636.13 zł
Szczegóły oferty

1 149 000 zł
56.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Letnica
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 20455.76 zł
Szczegóły oferty

666 400 zł
41.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Morena
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 16000 zł
Szczegóły oferty