calendar
Wyszukiwarka
Gdańsk
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znaleziono 96 ofert
aktualne
629 000 zł
63.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Chełm
aktualne
629 000 zł
63.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Chełm
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9921.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
38.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Morena
aktualne
629 000 zł
38.91 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Morena
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16165.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
4 429 600 zł
122.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
aktualne
4 429 600 zł
122.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 36160 zł
Szczegóły oferty
aktualne
804 065 zł
57.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
aktualne
804 065 zł
57.12 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14076.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 199 000 zł
53.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Brzeźno
aktualne
1 199 000 zł
53.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Brzeźno
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 22516.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
32.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wrzeszcz
aktualne
599 000 zł
32.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wrzeszcz
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18660.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 325 zł
26.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
aktualne
650 325 zł
26.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 24746 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 009 644 zł
46.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
aktualne
1 009 644 zł
46.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 21541.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
641 463 zł
43.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
aktualne
641 463 zł
43.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14742.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 043 065 zł
87.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Letnica
aktualne
1 043 065 zł
87.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Letnica
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11969.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
782 370 zł
30.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
aktualne
782 370 zł
30.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 25559.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
615 000 zł
44.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Łostowice
aktualne
615 000 zł
44.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Łostowice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13901.45 zł
Szczegóły oferty