calendar
Wyszukiwarka
Gdańsk
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znaleziono 96 ofert
aktualne
852 845 zł
64.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
aktualne
852 845 zł
64.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 13251.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
665 999 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
aktualne
665 999 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 20812.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
641 463 zł
43.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
aktualne
641 463 zł
43.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14742.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 159 890 zł
86.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
aktualne
2 159 890 zł
86.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 24895 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 435 571 zł
82.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
aktualne
2 435 571 zł
82.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 29440 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 166 666 zł
45.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
aktualne
1 166 666 zł
45.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 25765.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
980 000 zł
70.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Orunia
aktualne
980 000 zł
70.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Orunia
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 13984.02 zł
Szczegóły oferty
aktualne
641 463 zł
43.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
aktualne
641 463 zł
43.51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14742.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 159 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Morena
aktualne
1 159 000 zł
62 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Morena
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 18693.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
525 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Maćkowy
aktualne
525 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Maćkowy
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 15000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
999 000 zł
89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
aktualne
999 000 zł
89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11224.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
799 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
aktualne
799 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 25774.19 zł
Szczegóły oferty