calendar
Wyszukiwarka
Gdańsk
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znaleziono 96 ofert
aktualne
2 890 000 zł
96.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Jelitkowo
aktualne
2 890 000 zł
96.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Jelitkowo
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 30010.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
2 750 000 zł
75.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Jelitkowo
aktualne
2 750 000 zł
75.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Jelitkowo
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 36375.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 000 zł
35.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Łostowice
aktualne
490 000 zł
35.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Łostowice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13841.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 990 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Jelitkowo
aktualne
1 990 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Jelitkowo
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 29264.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
609 000 zł
47.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Żabianka
aktualne
609 000 zł
47.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Żabianka
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12740.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 189 000 zł
55.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
aktualne
1 189 000 zł
55.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 21535.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
686 000 zł
29.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
aktualne
686 000 zł
29.07 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 23598.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
615 000 zł
26.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
aktualne
615 000 zł
26.48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 23225.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 499 999 zł
49.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Młyniska
aktualne
1 499 999 zł
49.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Młyniska
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 30138.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
949 000 zł
53.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
aktualne
949 000 zł
53.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
  • Piętro 5p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17636.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 149 000 zł
56.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Letnica
aktualne
1 149 000 zł
56.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Letnica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 20455.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
666 400 zł
41.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Morena
aktualne
666 400 zł
41.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Morena
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16000 zł
Szczegóły oferty