Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Gdańsk
Znaleziono 96 ofert

819 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
Piętro 6p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 30333.33 zł
Szczegóły oferty

1 128 455 zł
51.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 22044.44 zł
Szczegóły oferty

1 018 980 zł
37.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 27201.82 zł
Szczegóły oferty

678 150 zł
26.63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro 3p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 25465.64 zł
Szczegóły oferty

760 000 zł
35.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 21621.62 zł
Szczegóły oferty

1 262 940 zł
90.21 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Letnica
Liczba pokoi 4
Cena za m2 14000 zł
Szczegóły oferty

760 000 zł
35.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 21621.62 zł
Szczegóły oferty

837 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 31000 zł
Szczegóły oferty

1 158 962 zł
87.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Letnica
Liczba pokoi 4
Cena za m2 13300 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
51.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 11570.41 zł
Szczegóły oferty

529 000 zł
36.56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 14469.37 zł
Szczegóły oferty

899 000 zł
56.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 16004.98 zł
Szczegóły oferty