Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Gdańsk
Znaleziono 96 ofert

899 000 zł
56.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 16004.98 zł
Szczegóły oferty

2 577 235 zł
77.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 33164.78 zł
Szczegóły oferty

643 200 zł
42.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 15000 zł
Szczegóły oferty

399 000 zł
28.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 14199.29 zł
Szczegóły oferty

837 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Stare Miasto
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 31000 zł
Szczegóły oferty

3 193 080 zł
78.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 40785.29 zł
Szczegóły oferty

1 074 150 zł
57.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Liczba pokoi 2
Cena za m2 18629.03 zł
Szczegóły oferty

1 150 380 zł
82.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Letnica
Piętro 3p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 14000 zł
Szczegóły oferty

2 593 500 zł
107.85 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Stare Miasto
Piętro 6p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 24047.29 zł
Szczegóły oferty

1 918 500 zł
68.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Stare Miasto
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 27873.02 zł
Szczegóły oferty

1 852 000 zł
66.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Stare Miasto
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 27866.39 zł
Szczegóły oferty

1 819 000 zł
65.27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Stare Miasto
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 27868.85 zł
Szczegóły oferty