Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Gdańsk
Znaleziono 96 ofert

1 634 500 zł
57.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Stare Miasto
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 28475.61 zł
Szczegóły oferty

1 514 015 zł
49.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Stare Miasto
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 30420.23 zł
Szczegóły oferty

885 000 zł
68.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 12951.85 zł
Szczegóły oferty

1 630 365 zł
50.28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 32425.72 zł
Szczegóły oferty

921 270 zł
30.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 30294.97 zł
Szczegóły oferty

852 845 zł
64.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 13251.17 zł
Szczegóły oferty

921 270 zł
30.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 30294.97 zł
Szczegóły oferty

3 352 365 zł
82.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wyspa Sobieszewska
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 40679.1 zł
Szczegóły oferty

1 299 000 zł
80 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Zaspa
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 16237.5 zł
Szczegóły oferty

520 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Osowa
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8965.52 zł
Szczegóły oferty

669 000 zł
59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Wrzeszcz
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11338.98 zł
Szczegóły oferty

885 000 zł
63.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Gdańsk, Śródmieście
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 14025.36 zł
Szczegóły oferty