calendar
Wyszukiwarka
Ełk
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Ełk

Znaleziono 60 ofert
aktualne
414 129 zł
56.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
aktualne
414 129 zł
56.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
414 129 zł
56.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
aktualne
414 129 zł
56.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
26.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Ełk
aktualne
210 000 zł
26.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Ełk
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7894.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
180 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
180 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5806.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
295 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6704.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
780 000 zł
109 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
780 000 zł
109 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7155.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
419 000 zł
50.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
aktualne
419 000 zł
50.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8313.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
545 000 zł
60.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Bogdanowicza
aktualne
545 000 zł
60.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Bogdanowicza
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9014.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
46.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
289 000 zł
46.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6150.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
63.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Tuwima
aktualne
649 000 zł
63.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Tuwima
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10189.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
27.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
289 000 zł
27.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 10328.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
770 000 zł
60.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
aktualne
770 000 zł
60.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 12822.65 zł
Szczegóły oferty