calendar
Wyszukiwarka
Ełk
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Ełk

Znaleziono 60 ofert
aktualne
489 000 zł
72.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Bogdanowicza
aktualne
489 000 zł
72.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Bogdanowicza
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6716.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
389 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
389 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7627.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
85.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Kochanowskiego
aktualne
549 000 zł
85.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Kochanowskiego
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6398.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
412 669 zł
56.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
aktualne
412 669 zł
56.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
590 000 zł
88.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
aktualne
590 000 zł
88.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6676.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
349 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6017.24 zł
Szczegóły oferty
aktualne
669 000 zł
85.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Bogdanowicza
aktualne
669 000 zł
85.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Bogdanowicza
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7838.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
76.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
499 000 zł
76.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6497.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
85.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
aktualne
599 000 zł
85.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 7014.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
460 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
460 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5348.84 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
aktualne
380 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8636.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
375 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
375 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5952.38 zł
Szczegóły oferty