Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Ełk
Znaleziono 60 ofert

414 129 zł
56.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7300 zł
Szczegóły oferty

414 129 zł
56.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7300 zł
Szczegóły oferty

210 000 zł
26.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Ełk
Piętro 1p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 7894.74 zł
Szczegóły oferty

180 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 5806.45 zł
Szczegóły oferty

295 000 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6704.55 zł
Szczegóły oferty

780 000 zł
109 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 7155.96 zł
Szczegóły oferty

419 000 zł
50.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8313.49 zł
Szczegóły oferty

545 000 zł
60.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Bogdanowicza
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9014.22 zł
Szczegóły oferty

289 000 zł
46.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6150.24 zł
Szczegóły oferty

649 000 zł
63.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Tuwima
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 10189.98 zł
Szczegóły oferty

289 000 zł
27.98 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 10328.81 zł
Szczegóły oferty

770 000 zł
60.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 12822.65 zł
Szczegóły oferty