calendar
Wyszukiwarka
Ełk
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Ełk

Znaleziono 60 ofert
aktualne
750 000 zł
106.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
aktualne
750 000 zł
106.14 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7066.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
870 000 zł
154.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
aktualne
870 000 zł
154.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5618.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
820 000 zł
157.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
aktualne
820 000 zł
157.88 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5193.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
74.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Ełk
aktualne
450 000 zł
74.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Ełk
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6016.04 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
58.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Konieczki
aktualne
589 000 zł
58.89 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Konieczki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10001.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
210 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
40.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
290 000 zł
40.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7142.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
48.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
345 000 zł
48.42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7125.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
205 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
205 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6833.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
295 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Konieczki
aktualne
295 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Konieczki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6860.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
410 000 zł
57.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
aktualne
410 000 zł
57.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Osiedle Jeziorna
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7099.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
180 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
aktualne
180 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Ełk, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5625 zł
Szczegóły oferty