Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Świebodzice
Znaleziono 58 ofert

349 000 zł
64.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5394.13 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
88.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6189.4 zł
Szczegóły oferty

289 050 zł
38.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty

349 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7270.83 zł
Szczegóły oferty

280 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5833.33 zł
Szczegóły oferty

229 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Sudeckie
Piętro 4p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 8481.48 zł
Szczegóły oferty

259 000 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Piastowskie
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5794.18 zł
Szczegóły oferty

760 000 zł
92.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Piastowskie
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 8242.95 zł
Szczegóły oferty

285 000 zł
46.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6182.21 zł
Szczegóły oferty

305 000 zł
46.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6616.05 zł
Szczegóły oferty

549 000 zł
88.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 6189.4 zł
Szczegóły oferty

479 900 zł
187.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
Piętro 1p
Liczba pokoi 6
Cena za m2 2564.8 zł
Szczegóły oferty