calendar
Wyszukiwarka
Świebodzice
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Świebodzice

Znaleziono 58 ofert
aktualne
220 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Pełcznica
aktualne
220 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Pełcznica
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
99 000 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
aktualne
99 000 zł
28 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3535.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
65 000 zł
22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
65 000 zł
22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 2954.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Sudeckie
aktualne
229 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Sudeckie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8481.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
395 000 zł
96.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
395 000 zł
96.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4085.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
66.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
aktualne
299 000 zł
66.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4494.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
359 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6527.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 900 zł
85.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
649 900 zł
85.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7615.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 000 zł
57.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Piastowskie
aktualne
449 000 zł
57.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Piastowskie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7816.85 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
aktualne
349 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5539.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
64.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
aktualne
349 000 zł
64.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5424.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
521 250 zł
69.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
521 250 zł
69.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty