calendar
Wyszukiwarka
Świebodzice
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Świebodzice

Znaleziono 58 ofert
aktualne
495 000 zł
60.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Piastowskie
aktualne
495 000 zł
60.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Piastowskie
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8208.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
750 000 zł
83.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
750 000 zł
83.26 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9007.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
794 900 zł
161 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
794 900 zł
161 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4937.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
283 000 zł
51.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
283 000 zł
51.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5495.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
81.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Piastowskie
aktualne
589 000 zł
81.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Piastowskie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7235.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
245 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
245 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
589 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Piastowskie
aktualne
589 000 zł
82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Piastowskie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7182.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
225 000 zł
37.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
225 000 zł
37.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5972.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
62.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
380 000 zł
62.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6060.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
220 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4583.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
179 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Sudeckie
aktualne
179 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Sudeckie
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4673.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
349 000 zł
68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5132.35 zł
Szczegóły oferty