calendar
Wyszukiwarka
Świebodzice
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Świebodzice

Znaleziono 58 ofert
aktualne
349 000 zł
64.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
aktualne
349 000 zł
64.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5394.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
88.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
aktualne
549 000 zł
88.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6189.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 050 zł
38.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
aktualne
289 050 zł
38.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
aktualne
349 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7270.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
280 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
aktualne
280 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5833.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Sudeckie
aktualne
229 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Sudeckie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8481.48 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Piastowskie
aktualne
259 000 zł
44.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Piastowskie
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5794.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
760 000 zł
92.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Piastowskie
aktualne
760 000 zł
92.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Piastowskie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 8242.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
46.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
aktualne
285 000 zł
46.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6182.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
305 000 zł
46.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
305 000 zł
46.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6616.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
88.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
549 000 zł
88.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6189.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
479 900 zł
187.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
479 900 zł
187.11 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 6
  • Cena za m2 2564.8 zł
Szczegóły oferty