calendar
Wyszukiwarka
Świebodzice
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Świebodzice

Znaleziono 58 ofert
aktualne
348 450 zł
46.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
348 450 zł
46.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
434 416 zł
57.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
434 416 zł
57.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7600 zł
Szczegóły oferty
aktualne
287 325 zł
38.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
287 325 zł
38.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
129 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
129 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3583.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
29.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
235 000 zł
29.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7939.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
499 000 zł
86 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5802.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
53.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Ciernie
aktualne
169 000 zł
53.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Ciernie
  • Piętro parter
  • Cena za m2 3177.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
335 000 zł
67.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
335 000 zł
67.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4992.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
299 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6644.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
189 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3634.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
283 000 zł
51.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Sudeckie
aktualne
283 000 zł
51.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice, Osiedle Sudeckie
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5495.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
320 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
aktualne
320 000 zł
72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Świebodzice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4444.44 zł
Szczegóły oferty