calendar
Wyszukiwarka
Boguszów-Gorce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Boguszów-Gorce

Znaleziono 48 ofert
aktualne
199 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
199 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3109.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
120 000 zł
60.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
aktualne
120 000 zł
60.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 1974.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
45.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
aktualne
199 000 zł
45.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4391.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
185 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
185 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3425.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
69.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
330 000 zł
69.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4738.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
179 000 zł
51.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
aktualne
179 000 zł
51.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3444.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
147 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
aktualne
495 000 zł
147 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 3367.35 zł
Szczegóły oferty
aktualne
120 000 zł
60.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
aktualne
120 000 zł
60.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 1974.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
155 000 zł
41.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
155 000 zł
41.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3743.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
169 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
aktualne
169 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5281.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
235 000 zł
104 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
235 000 zł
104 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2259.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
209 000 zł
45.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
aktualne
209 000 zł
45.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4612.67 zł
Szczegóły oferty