calendar
Wyszukiwarka
Boguszów-Gorce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Boguszów-Gorce

Znaleziono 48 ofert
aktualne
105 000 zł
39.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
105 000 zł
39.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2661.6 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 900 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
239 900 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6483.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
63.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
220 000 zł
63.66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3455.86 zł
Szczegóły oferty
aktualne
140 000 zł
44.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
140 000 zł
44.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3167.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
115 000 zł
37.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
aktualne
115 000 zł
37.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3099.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
aktualne
219 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3910.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 900 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
aktualne
219 900 zł
39 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5638.46 zł
Szczegóły oferty
aktualne
139 000 zł
44.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
139 000 zł
44.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3144.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
aktualne
199 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7370.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
135 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
aktualne
135 000 zł
57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 2368.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
aktualne
345 000 zł
66 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5227.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
65.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
345 000 zł
65.72 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5249.54 zł
Szczegóły oferty