Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Boguszów-Gorce
Znaleziono 48 ofert

199 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
Piętro 1p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 3109.38 zł
Szczegóły oferty

120 000 zł
60.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 1974.98 zł
Szczegóły oferty

199 000 zł
45.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4391.97 zł
Szczegóły oferty

185 000 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3425.93 zł
Szczegóły oferty

330 000 zł
69.64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 4738.66 zł
Szczegóły oferty

179 000 zł
51.96 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3444.96 zł
Szczegóły oferty

495 000 zł
147 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
Piętro parter
Liczba pokoi 4
Cena za m2 3367.35 zł
Szczegóły oferty

120 000 zł
60.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 1974.98 zł
Szczegóły oferty

155 000 zł
41.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 3743.96 zł
Szczegóły oferty

169 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5281.25 zł
Szczegóły oferty

235 000 zł
104 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 2259.62 zł
Szczegóły oferty

209 000 zł
45.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4612.67 zł
Szczegóły oferty