calendar
Wyszukiwarka
Boguszów-Gorce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Boguszów-Gorce

Znaleziono 48 ofert
aktualne
109 000 zł
37.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
aktualne
109 000 zł
37.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2938.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
129 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Kuźnice Świdnickie
aktualne
129 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Kuźnice Świdnickie
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4161.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
195 000 zł
46.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
aktualne
195 000 zł
46.35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4207.12 zł
Szczegóły oferty
aktualne
129 000 zł
56.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
129 000 zł
56.81 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2270.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
58.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
259 000 zł
58.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4434.93 zł
Szczegóły oferty
aktualne
90 000 zł
39.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
90 000 zł
39.45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 2281.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
195 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
aktualne
195 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4875 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Kuźnice Świdnickie
aktualne
199 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Kuźnice Świdnickie
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5685.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
195 000 zł
46.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
aktualne
195 000 zł
46.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4211.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
199 000 zł
52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3826.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
70 000 zł
24.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
aktualne
70 000 zł
24.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 2857.14 zł
Szczegóły oferty
aktualne
33 000 zł
49.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
33 000 zł
49.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 660.66 zł
Szczegóły oferty