calendar
Wyszukiwarka
Boguszów-Gorce
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Boguszów-Gorce

Znaleziono 48 ofert
aktualne
345 000 zł
52.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
345 000 zł
52.82 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6531.62 zł
Szczegóły oferty
aktualne
129 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
aktualne
129 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3685.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
59.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Stary Lesieniec
aktualne
239 000 zł
59.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Stary Lesieniec
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3986.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
115 900 zł
25.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
115 900 zł
25.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4545.1 zł
Szczegóły oferty
aktualne
89 000 zł
42.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Kuźnice Świdnickie
aktualne
89 000 zł
42.41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Kuźnice Świdnickie
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 2098.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
135 000 zł
67.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
aktualne
135 000 zł
67.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 1991.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
159 000 zł
28.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
159 000 zł
28.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5545.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
199 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3109.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
109 000 zł
57.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
109 000 zł
57.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 1895.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
159 000 zł
28.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
aktualne
159 000 zł
28.67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Boguszów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5545.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
aktualne
330 000 zł
70 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4714.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
91 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
aktualne
91 000 zł
31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Boguszów-Gorce, Gorce
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 2935.48 zł
Szczegóły oferty