calendar
Wyszukiwarka
Pabianice
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Pabianice

Znaleziono 59 ofert
aktualne
365 000 zł
49.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
365 000 zł
49.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7373.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
409 999 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
aktualne
409 999 zł
73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5616.42 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 999 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
aktualne
279 999 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8749.97 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
60.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
240 000 zł
60.92 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3939.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
145 000 zł
40.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
145 000 zł
40.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 3598.01 zł
Szczegóły oferty
aktualne
544 000 zł
79.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
544 000 zł
79.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6834.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
41.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
265 000 zł
41.16 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6438.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
175 000 zł
38.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4593.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
175 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
175 000 zł
38.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4569.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
530 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
530 000 zł
100 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 5300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
257 000 zł
59.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
257 000 zł
59.77 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4299.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
399 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10783.78 zł
Szczegóły oferty