calendar
Wyszukiwarka
Pabianice
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Pabianice

Znaleziono 59 ofert
aktualne
587 900 zł
73.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
aktualne
587 900 zł
73.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7998.64 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
199 000 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5685.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
850 000 zł
126.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
850 000 zł
126.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6703.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
41.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Piaski
aktualne
289 000 zł
41.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Piaski
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7031.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
75.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
aktualne
650 000 zł
75.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8609.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
399 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
399 000 zł
55 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7254.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
620 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
620 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9253.73 zł
Szczegóły oferty
aktualne
390 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
aktualne
390 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7358.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
229 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Stare Miasto
aktualne
229 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Stare Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3523.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
aktualne
499 000 zł
75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6653.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
189 000 zł
61.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
aktualne
189 000 zł
61.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3073.17 zł
Szczegóły oferty