calendar
Wyszukiwarka
Pabianice
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Pabianice

Znaleziono 59 ofert
aktualne
549 999 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
aktualne
549 999 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4230.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
449 999 zł
72.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
aktualne
449 999 zł
72.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6189.81 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
59.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
339 000 zł
59.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5687.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
438 999 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
aktualne
438 999 zł
54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8129.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
77.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
360 000 zł
77.38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 4652.36 zł
Szczegóły oferty
aktualne
274 999 zł
45.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
aktualne
274 999 zł
45.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
  • Piętro 8p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6016.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
374 999 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Rypułtowice
aktualne
374 999 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Rypułtowice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7978.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
aktualne
299 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6361.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 999 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
289 999 zł
44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6590.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
559 000 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
559 000 zł
130 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 4300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
421 999 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Piaski
aktualne
421 999 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Piaski
  • Piętro 10p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8791.65 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 999 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
aktualne
325 999 zł
48.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6721.63 zł
Szczegóły oferty