calendar
Wyszukiwarka
Pabianice
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Pabianice

Znaleziono 59 ofert
aktualne
488 000 zł
53.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
488 000 zł
53.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9190.21 zł
Szczegóły oferty
aktualne
125 000 zł
18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
125 000 zł
18 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6944.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
125 000 zł
21.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
125 000 zł
21.9 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5707.76 zł
Szczegóły oferty
aktualne
369 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
369 000 zł
62.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5904 zł
Szczegóły oferty
aktualne
310 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Piaski
aktualne
310 000 zł
44.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Piaski
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6966.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
53.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
350 000 zł
53.46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6546.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
250 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
250 000 zł
36.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6849.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
49.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
aktualne
325 000 zł
49.57 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6556.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
339 000 zł
37.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
aktualne
339 000 zł
37.74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8982.51 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
33.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Stare Miasto
aktualne
199 000 zł
33.69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Stare Miasto
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 5906.8 zł
Szczegóły oferty
aktualne
370 000 zł
45.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Piaski
aktualne
370 000 zł
45.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Piaski
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8096.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
aktualne
519 000 zł
65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7984.62 zł
Szczegóły oferty