calendar
Wyszukiwarka
Pabianice
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Pabianice

Znaleziono 59 ofert
aktualne
240 000 zł
31.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
240 000 zł
31.4 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7643.31 zł
Szczegóły oferty
aktualne
266 000 zł
42.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
266 000 zł
42.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6190.37 zł
Szczegóły oferty
aktualne
628 999 zł
72.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
aktualne
628 999 zł
72.7 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8651.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
159 999 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
aktualne
159 999 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 3902.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
275 999 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
aktualne
275 999 zł
69 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Centrum
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3999.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
aktualne
650 000 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 6310.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
35.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
289 000 zł
35.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8083.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
40.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
199 000 zł
40.34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4933.07 zł
Szczegóły oferty
aktualne
879 000 zł
77.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Jutrzkowice
aktualne
879 000 zł
77.24 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Jutrzkowice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11380.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
412 560 zł
45.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
412 560 zł
45.84 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 999 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
aktualne
319 999 zł
48.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice, Bugaj
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6652.79 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 971 zł
46.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
aktualne
355 971 zł
46.23 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Pabianice
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7700 zł
Szczegóły oferty