calendar
Wyszukiwarka
Tomaszów Mazowiecki
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Tomaszów Mazowiecki

Znaleziono 103 ofert
aktualne
585 000 zł
52.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
585 000 zł
52.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11079.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
380 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6551.72 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
315 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 8289.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
345 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
345 000 zł
48.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 9p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7157.68 zł
Szczegóły oferty
aktualne
349 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
349 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7270.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
285 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
285 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5937.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
469 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
469 000 zł
63 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7444.44 zł
Szczegóły oferty
aktualne
450 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
450 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9375 zł
Szczegóły oferty
aktualne
620 000 zł
57.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
620 000 zł
57.68 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10748.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
205 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
205 000 zł
34 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6029.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
239 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
239 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4979.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
209 000 zł
36.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
209 000 zł
36.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5690.17 zł
Szczegóły oferty