calendar
Wyszukiwarka
Tomaszów Mazowiecki
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Tomaszów Mazowiecki

Znaleziono 103 ofert
aktualne
340 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
340 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5312.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki, Niebrów
aktualne
330 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki, Niebrów
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6875 zł
Szczegóły oferty
aktualne
329 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
329 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6854.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
220 000 zł
32.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6811.15 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
330 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6470.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
290 000 zł
60.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
290 000 zł
60.76 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4772.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
435 000 zł
69.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
435 000 zł
69.06 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6298.87 zł
Szczegóły oferty
aktualne
210 000 zł
29.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
210 000 zł
29.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 7068.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
439 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6859.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
725 000 zł
114.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
725 000 zł
114.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6331.88 zł
Szczegóły oferty
aktualne
265 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
265 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6309.52 zł
Szczegóły oferty
aktualne
458 000 zł
64.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
458 000 zł
64.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7122.86 zł
Szczegóły oferty