calendar
Wyszukiwarka
Tomaszów Mazowiecki
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Tomaszów Mazowiecki

Znaleziono 101 ofert
aktualne
225 000 zł
42.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
225 000 zł
42.52 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5291.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
385 000 zł
64.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
385 000 zł
64.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5987.56 zł
Szczegóły oferty
aktualne
485 000 zł
49.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
485 000 zł
49.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9881.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
425 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
425 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 7327.59 zł
Szczegóły oferty
aktualne
435 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
435 000 zł
53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8207.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
385 000 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
385 000 zł
46.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8279.57 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
34.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
360 000 zł
34.09 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 10560.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
330 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
330 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5689.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
470 000 zł
63.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
470 000 zł
63.87 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7358.7 zł
Szczegóły oferty
aktualne
420 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
420 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
585 000 zł
52.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
585 000 zł
52.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11079.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
380 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
380 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 6551.72 zł
Szczegóły oferty