calendar
Wyszukiwarka
Tomaszów Mazowiecki
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Tomaszów Mazowiecki

Znaleziono 103 ofert
aktualne
259 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
259 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 5395.83 zł
Szczegóły oferty
aktualne
237 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
237 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6405.41 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
83.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
579 000 zł
83.33 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6948.28 zł
Szczegóły oferty
aktualne
279 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
279 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4359.38 zł
Szczegóły oferty
aktualne
609 000 zł
71.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
609 000 zł
71.59 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8506.77 zł
Szczegóły oferty
aktualne
209 000 zł
37.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
209 000 zł
37.65 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5551.13 zł
Szczegóły oferty
aktualne
220 000 zł
35.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
220 000 zł
35.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6145.25 zł
Szczegóły oferty
aktualne
488 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
488 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12842.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
282 000 zł
39.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
282 000 zł
39.02 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7227.06 zł
Szczegóły oferty
aktualne
259 000 zł
44.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
259 000 zł
44.25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5853.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
315 000 zł
38.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
315 000 zł
38.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8181.82 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
50.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
325 000 zł
50.53 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6431.82 zł
Szczegóły oferty