calendar
Wyszukiwarka
Tomaszów Mazowiecki
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Tomaszów Mazowiecki

Znaleziono 103 ofert
aktualne
419 000 zł
53.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
419 000 zł
53.95 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7766.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
299 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6953.49 zł
Szczegóły oferty
aktualne
298 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
298 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6208.33 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
360 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7500 zł
Szczegóły oferty
aktualne
440 000 zł
49.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
440 000 zł
49.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 8847.78 zł
Szczegóły oferty
aktualne
355 000 zł
49.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
355 000 zł
49.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7215.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
649 000 zł
65.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
649 000 zł
65.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9972.34 zł
Szczegóły oferty
aktualne
360 000 zł
55.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
360 000 zł
55.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6533.58 zł
Szczegóły oferty
aktualne
331 000 zł
47.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
331 000 zł
47.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6997.89 zł
Szczegóły oferty
aktualne
325 000 zł
83.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
325 000 zł
83.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 3910.95 zł
Szczegóły oferty
aktualne
294 000 zł
39.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
294 000 zł
39.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 7396.23 zł
Szczegóły oferty
aktualne
439 000 zł
51.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
439 000 zł
51.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8555.84 zł
Szczegóły oferty