Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Tomaszów Mazowiecki
Znaleziono 103 ofert

309 000 zł
41.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7392.34 zł
Szczegóły oferty

219 000 zł
37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5918.92 zł
Szczegóły oferty

315 000 zł
58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
Piętro 4p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5431.03 zł
Szczegóły oferty

320 000 zł
75.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4257.02 zł
Szczegóły oferty

435 000 zł
49.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 8729.68 zł
Szczegóły oferty

229 000 zł
47 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 4872.34 zł
Szczegóły oferty

258 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 6789.47 zł
Szczegóły oferty

305 000 zł
51.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 5962.85 zł
Szczegóły oferty

275 000 zł
48.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
Piętro 1p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5677.13 zł
Szczegóły oferty

765 000 zł
65.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11596.18 zł
Szczegóły oferty

375 000 zł
49.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 7504.5 zł
Szczegóły oferty

458 000 zł
38 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
Piętro 4p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 12052.63 zł
Szczegóły oferty