calendar
Wyszukiwarka
Tomaszów Mazowiecki
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Tomaszów Mazowiecki

Znaleziono 103 ofert
aktualne
255 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
255 000 zł
42 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 6071.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
895 000 zł
95.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
895 000 zł
95.37 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 9384.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 250 000 zł
114.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
1 250 000 zł
114.31 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 10935.18 zł
Szczegóły oferty
aktualne
289 000 zł
49.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
289 000 zł
49.97 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5783.47 zł
Szczegóły oferty
aktualne
520 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
520 000 zł
74 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7027.03 zł
Szczegóły oferty
aktualne
319 000 zł
32.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
319 000 zł
32.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9870.05 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki, Niebrów
aktualne
299 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki, Niebrów
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6229.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
299 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
299 000 zł
48 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 6229.17 zł
Szczegóły oferty
aktualne
519 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
519 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7746.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
199 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
199 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6218.75 zł
Szczegóły oferty
aktualne
219 000 zł
38.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
219 000 zł
38.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5651.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
aktualne
495 000 zł
64 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Tomaszów Mazowiecki
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7734.38 zł
Szczegóły oferty