calendar
Wyszukiwarka
Krynica-Zdrój
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Krynica-Zdrój

Znaleziono 54 ofert
aktualne
700 000 zł
91.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
700 000 zł
91.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7651.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
459 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
240 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 5853.66 zł
Szczegóły oferty
aktualne
240 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
240 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 6000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
459 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
459 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12750 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
55.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
650 000 zł
55.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11807.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
36.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
650 000 zł
36.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17769.27 zł
Szczegóły oferty
aktualne
499 000 zł
50.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
499 000 zł
50.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 9881.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
495 550 zł
29.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
495 550 zł
29.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 17000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
573 750 zł
33.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
573 750 zł
33.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 17000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
599 000 zł
64.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
599 000 zł
64.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9315.71 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 600 000 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
1 600 000 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 6
  • Cena za m2 15533.98 zł
Szczegóły oferty