calendar
Wyszukiwarka
Krynica-Zdrój
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Krynica-Zdrój

Znaleziono 54 ofert
aktualne
564 037 zł
34.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
564 037 zł
34.71 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 16249.99 zł
Szczegóły oferty
aktualne
404 957 zł
28.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
404 957 zł
28.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 14350 zł
Szczegóły oferty
aktualne
668 800 zł
41.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
668 800 zł
41.8 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
549 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
549 000 zł
45 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 12200 zł
Szczegóły oferty
aktualne
402 135 zł
28.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
402 135 zł
28.22 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 14250 zł
Szczegóły oferty
aktualne
593 999 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
593 999 zł
35 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16971.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 200 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
1 200 000 zł
43 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 7p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 27906.98 zł
Szczegóły oferty
aktualne
595 000 zł
59.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
595 000 zł
59.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 10000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
427 520 zł
25.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
427 520 zł
25.6 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 16700 zł
Szczegóły oferty
aktualne
629 000 zł
56.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
629 000 zł
56.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11132.74 zł
Szczegóły oferty
aktualne
579 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
579 000 zł
51 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11352.94 zł
Szczegóły oferty
aktualne
640 000 zł
55.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
640 000 zł
55.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11625.79 zł
Szczegóły oferty