Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Krynica-Zdrój
Znaleziono 54 ofert

369 000 zł
30 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro 5p
Liczba pokoi 1
Cena za m2 12300 zł
Szczegóły oferty

666 843 zł
116.99 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro 2p
Liczba pokoi 4
Cena za m2 5700 zł
Szczegóły oferty

355 121 zł
60.19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro wysoki parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5900 zł
Szczegóły oferty

263 159 zł
42.79 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6150.01 zł
Szczegóły oferty

212 872 zł
36.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5900 zł
Szczegóły oferty

158 015 zł
28.73 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro parter
Cena za m2 5500 zł
Szczegóły oferty