calendar
Wyszukiwarka
Krynica-Zdrój
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Krynica-Zdrój

Znaleziono 54 ofert
aktualne
699 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
699 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 13980 zł
Szczegóły oferty
aktualne
710 000 zł
60.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
710 000 zł
60.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11735.54 zł
Szczegóły oferty
aktualne
879 000 zł
76.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
879 000 zł
76.36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11511.26 zł
Szczegóły oferty
aktualne
550 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
550 000 zł
50 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
200 000 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
200 000 zł
25 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 3p
  • Cena za m2 8000 zł
Szczegóły oferty
aktualne
736 554 zł
64.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
736 554 zł
64.61 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11400 zł
Szczegóły oferty
aktualne
270 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
270 000 zł
32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8437.5 zł
Szczegóły oferty
aktualne
795 972 zł
70.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój, Stara Droga
aktualne
795 972 zł
70.44 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój, Stara Droga
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 11300 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 600 000 zł
133 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
1 600 000 zł
133 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 5
  • Cena za m2 12030.08 zł
Szczegóły oferty
aktualne
886 554 zł
41.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
886 554 zł
41.29 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro wysoki parter
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 21471.4 zł
Szczegóły oferty
aktualne
670 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
670 000 zł
46 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 14565.22 zł
Szczegóły oferty
aktualne
749 000 zł
76.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
749 000 zł
76.1 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 9842.31 zł
Szczegóły oferty