calendar
Wyszukiwarka
Krynica-Zdrój
m2
m2
Rynek

Dodatkowe opcje

Mieszkania na sprzedaż Krynica-Zdrój

Znaleziono 54 ofert
aktualne
769 000 zł
44.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
769 000 zł
44.08 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 3p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 17445.55 zł
Szczegóły oferty
aktualne
700 000 zł
91.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
700 000 zł
91.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 7651.11 zł
Szczegóły oferty
aktualne
359 720 zł
19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
359 720 zł
19 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 2p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 18932.63 zł
Szczegóły oferty
aktualne
650 000 zł
55.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
650 000 zł
55.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 11807.45 zł
Szczegóły oferty
aktualne
1 090 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
1 090 000 zł
56 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 3
  • Cena za m2 19464.29 zł
Szczegóły oferty
aktualne
379 000 zł
32.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
379 000 zł
32.2 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 11770.19 zł
Szczegóły oferty
aktualne
490 000 zł
49.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
490 000 zł
49.17 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro parter
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 9965.43 zł
Szczegóły oferty
aktualne
350 000 zł
42.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
350 000 zł
42.32 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 8270.32 zł
Szczegóły oferty
aktualne
620 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
620 000 zł
27 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 6p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 22962.96 zł
Szczegóły oferty
aktualne
769 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
769 000 zł
67 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 4p
  • Liczba pokoi 4
  • Cena za m2 11477.61 zł
Szczegóły oferty
aktualne
149 000 zł
34.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
149 000 zł
34.83 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 1
  • Cena za m2 4277.92 zł
Szczegóły oferty
aktualne
200 000 zł
43.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
aktualne
200 000 zł
43.54 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
  • Piętro 1p
  • Liczba pokoi 2
  • Cena za m2 4593.48 zł
Szczegóły oferty