Wyszukiwarka
Mieszkania na sprzedaż Krynica-Zdrój
Znaleziono 54 ofert

700 000 zł
91.49 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Liczba pokoi 3
Cena za m2 7651.11 zł
Szczegóły oferty

459 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 12750 zł
Szczegóły oferty

240 000 zł
41 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 5853.66 zł
Szczegóły oferty

240 000 zł
40 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro parter
Liczba pokoi 2
Cena za m2 6000 zł
Szczegóły oferty

459 000 zł
36 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 12750 zł
Szczegóły oferty

650 000 zł
55.05 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro parter
Liczba pokoi 3
Cena za m2 11807.45 zł
Szczegóły oferty

650 000 zł
36.58 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro 3p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 17769.27 zł
Szczegóły oferty

499 000 zł
50.5 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro 2p
Liczba pokoi 2
Cena za m2 9881.19 zł
Szczegóły oferty

495 550 zł
29.15 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 17000 zł
Szczegóły oferty

573 750 zł
33.75 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro parter
Liczba pokoi 1
Cena za m2 17000 zł
Szczegóły oferty

599 000 zł
64.3 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro 3p
Liczba pokoi 3
Cena za m2 9315.71 zł
Szczegóły oferty

1 600 000 zł
103 m2
Mieszkanie na sprzedaż
Krynica-Zdrój
Piętro 3p
Liczba pokoi 6
Cena za m2 15533.98 zł
Szczegóły oferty